Noclegi Tomaszów Lubelski

Masaże

MASAŻ KLASYCZNY

Jest to masaż leczniczy wykonany z użyciem odpowiednich technik w celu pobudzenia określonych grup mięśniowych. Łagodzi napięcie mięśni, przyśpiesza przemianę materii, poprawia kondycję fizyczną ciała. Stosowany jest w stanach wyczerpania, a także w leczeniu wielu schorzeń układu mięśniowego i narządu ruchu.

Masaż częściowy
- 30 min. - 80 zł

Masaż całościowy
- 60 min. - 120 zł

MASAŻ RELAKSACYJNY

To wyjątkowy masaż oparty na technikach masażu klasycznego z wykorzystaniem odpowiednich technik manipulacyjnych mających na celu poprawę samopoczucia i odprężenie. Wpływa pozytywnie na psychikę, a także pomaga zniwelować większość negatywnych skutków przeciążenia.

Masaż częściowy
- 30 min. - 80 zł

Masaż całościowy
- 60 min. - 120 zł

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Masaż relaksacyjny wykonany na naturalnej czekoladzie, podgrzany do odpowiedniej temperatury z dodatkiem olejków eterycznych. Wygładza skórę, poprawia samopoczucie, spowalnia procesy starzenia się skóry, zmniejsza wrażliwość układu nerwowego na stres, działa ujędrniająco i antycellulitowo.

Masaż częściowy
- 30 min. - 90 zł

Masaż całościowy
- 70 min. - 150 zł

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY

Jest połączeniem masażu relaksacyjnego z przyjemną i skuteczną metodą usuwania dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych.

Masaż częściowy
- 30 min. - 80 zł

Masaż całościowy
- 60 min. - 120 zł

MASAŻ ANTYCELLULITOWY

To mocny masaż wykorzystujący specjalnie dobrane techniki by usprawnić krążenie całego organizmu, zwłaszcza tych miejsc, gdzie nastąpiły zmiany. Działa intensywnie na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, przyśpieszając tym samym proces odchudzania.

Masaż częściowy
- 30 min. - 80 zł

Masaż całościowy w wersji podstawowej
- 60 min. - 110 zł

Masaż całościowy w wersji z peelingiem
- 60 min. - 140 zł

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Masaż bańką posiada tym samym silnie właściwości wyszczuplające i antycellulitowe.

Masaż częściowy
- 30 min. - 80 zł

Masaż całościowy
- 60 min. - 130 zł

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Jest to jedna z form akupresury, delikatny ucisk ciepłych kamieni wpływa relaksująco na system nerwowy, łagodzi stres, wzmacnia siły obronne organizmu i zwiększa przepływ krwi i limfy. Dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn, przywraca równowagę psychofizyczną, poprawia wydolność mięśni i elastyczność skóry.

Masaż częściowy
- 40 min. - 90 zł

Masaż całościowy
- 70 min. - 150 zł

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Jest to egzotyczny zabieg wykonywany przy użyciu stempli wypełnionych aromatycznymi ziołami, owocami i przyprawami. Zioła uspokajają, rozgrzewają i rozluźniają napięte mięśnie oraz pozytywnie działają na stawy zwiększając ich sprawność ruchową. Masaż stemplami działa również przeciwbólowo, pobudza organizm do regeneracji i odbudowy komórkowej, poprawia krążenie krwi oraz limfy, dzięki czemu przyspiesza przemianę materii i usuwa z organizmu toksyny.

Masaż częściowy
- 30 min. - 110 zł

Masaż całościowy
- 60 min. - 150 zł

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Masaż limfatyczny jest szczególnie polecany dla osób, które pragną ujędrnić skórę, usunąć toksyny oraz zwalczyć cellulit. Ma działanie odchudzające, pobudza krążenie krwi i limfy, poprawiając w ten sposób stan organizmu. Zabieg przyspiesza metabolizm i redukuje tkankę tłuszczową . Dzięki regularnemu stosowaniu drenażu limfatycznego, efekty są widoczne na dłużej w postaci jędrnej i elastycznej skóry. Masaż jest integralnym elementem kuracji odchudzających, ponieważ oczyszcza organizm z produktów przemiany materii. Masaż zapobiega niewydolności krążenia obwodowego i pozwala pozbyć się efektu zimnych nóg. Pobudza hormony szczęścia, które powodują uczucie odprężenia i zadowolenia.

Drenaż częściowy
- 40 min. - 90 zł

Drenaż całościowy
- 80 min. - 150 zł