Noclegi Tomaszów Lubelski

(Polski) Imprezy integracyjne

(Polski)

Hotel Antoni to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną zorganizować imprezę integracyjną.

Dysponujemy dwoma salami bankietowymi. Jedna z nich jest w stanie pomieścić 200-250 osób, druga zaś 120 osób. Posiadamy też dwie mniejsze sale, które pomieszczą po 30 osób, jedną salę ośmioosobową i jedną sześcioosobową.

Na potrzeby imprez integracyjnych dysponujemy wieloma atrakcjami:

  • PAINTBALL – zapraszamy na imprezę wyjazdową do Szewni Dolnej (ok. 20 km od hotelu) na profesjonalne pole paintballowe. Uczestnicy otrzymują pełne wyposażenie. Gra odbywa się pod opieką instruktorów.
  • IMPREZY PLENEROWE PRZY GRILLU – w odległości 100 metrów od hotelu pod lasem znajduje się zadaszone grillowisko oraz miejsce do tańczenia. Zapewniamy obsługę grilla oraz jedzenie i alkohol, a także muzykę.
  • GRY ZESPOŁOWE – nieopodal naszego hotelu znajdują się boiska do gry w piłkę nożną, ręczną, siatkową, koszykówkę. Po wcześniejszym ustaleniu terminu zapewniamy dowóz na boiska oraz opiekę trenera grupom zorganizowanym, wynajmującym pobyt w naszym hotelu.
  • KRĘGLE, BILARD – w naszym klubie hotelowym czeka na Państwa dwutorowa kręgielnia, stół bilardowy, dart, piłkarzyki. Wszystko to przy miłych dźwiękach muzyki.
  • WIECZOREK TANECZNY, KARAOKE – dla grupy zorganizowanej oferujemy możliwość zorganizowania imprezy tanecznej oraz karaoke.
  • KULIG, PRZEJAŻDŻKA BRYCZKĄ – w zależności od pory roku zapraszamy na przejażdżkę bryczką lub saniami.

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od wielkości grup i wybranych atrakcji. Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy bez rezerwacji noclegów w hotelu.

NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych Gości.